Jdi na obsah Jdi na menu

VSK Spartak Děčín - TJ Rumburk

20. 11. 2014

V sobotu 15.11.2014 jsme vyrazily ulovit body za soupeřkami do Děčína. Zrovna na nás se sešly v plné síle. V prvním zápase jsme ujely na podání až na osmi bodový náskok, který nám do koncovky stačil a první set byl v náš prospěch. Druhý set jsme však dostaly od soupeřek spoustu přímých bodů ze servisu, opět nás trápil příjem. Bylo vyrovnáno, 1:1 na sety. Třetí a čtvrtý set byl vyrovnaný až do koncovky, kdy jsme vždy udělaly dvě nevynucené chyby a oba skončily rozdílem dvou nebo tří bodů. V prvním zápase jsme neurvaly ani bod.

Ve druhém zápase jsme měly opět problémy na příjmu, což nám znemožnilo možnosti útoku a převážně se útočilo z hlavního kůlu. Když už byl příjem na hru středem, téměř vždy tam čekal vysoký blok. První a třetí set měly stejný scénář, prohru s nejmenším rozdílem bodů 25:27, 24:26, kdy jsme se se soupeřkami tahaly o každý bod. Druhý set jsme si nechaly nesmyslně ujet až na 9:22. I když jsme tuhle ztrátu dotáhly až na stav 23:23, v koncovce přišly opět dvě nevynucené chyby a prohrály jsme 23:25. Zápas to byl vyrovnaný a kdyby jsme se vyvarovaly chyb a hrály více s chutí, mohlo to být obráceně.

Příští týden hostíme v domácím prostředí Plzeň, která si užívá 2.místo v tabulce. smiley