Jdi na obsah Jdi na menu

Tj Turnov "A" - TJ Rumburk

13. 10. 2013

V sobotu 12.10. jsme zavítali s družstvem žen do Turnova, kde jsme se střídali s 2.ligou mužů. Den byl dlouhý a náročný.

Turnovské družstvo omladilo kádr a výkonnostně povyrostlo. Přesto první zápas byl celkem jednoduchý. Trenér dal přednost výšce než zkušenostem a vyplatilo se. Měly jsme výborný blok a obranu v poli. Díky velkému prostoru v hale, jsme měly velmi dobré plachtící podání a tím jsme zneškodnily častý kvalitní útok soupeřek. První zápas jsme vyhrály 3:0 (12, 16, 17).

Po dlouhé pauze mezi zápasy přišel druhý zápas. V první setu jsme si nechaly soupeřky udělat veliký náskok, který jsme sice ke konci dotáhly, ale 26:24 prohrály. Druhý set měl podobný průběh a opět skončil prohrou. Pak se vše zlomilo, a s přehledem jsme vyhrály třetí a čtvrtý set. Rozhodovalo se až v pátém setu, který už byl v naší režii a skončil výhrou pro nás 15:4. Škoda ztráty jednoho bodu.