Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Sokol Žižkov - Rumburk a Děčín

Ke druhému dvojzápasu jarního kola jsme zajížděli do Prahy na TJ Sokol Žižkov. V případě zisku šesti bodů jsme měli velkou šanci se dotáhnout na 2.místo v tabulce. V prvním zápase jsme soupeře lehce přehráli a dominovali ve všech činnostech, a to i bez zraněné Lucky Strzepkové, a zvítězili 3:0. Druhý zápas jsme bohužel pro technické problémy zahajovali až po čtyřhodinové přestávce a i přesto jsme pokračovali v perfektním výkonu. První dva sety jsme lehce vyhráli, ke konci druhého setu se zranila další klíčová hráčka Nikola Benešová, přesto jsme ještě i ve třetím vedli 17:10 a 24:22, ale nakonec jsme nezvládli koncovku ani zbylé tři sety a prohráli v pátém setu 15:12. Ztráta dvou bodů nás stála 2. místo, ale přesto i držíme krásné 4. místo s dvoubodovým odstupem na druhého.

Sestava: Ácsová K, Bojčevová, Benešová, Beranová, Demuthová, Hýblová M., Hýblová A., Jindřichová, Plíhalová, Strzepková E., Strzepková L. (zraněná na lavičce)