Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Sokol Žižkov - Rumburk a Děčín (7. 3. 2020)

Zápasy se Žižkovem nebyly až tak jednoduché, jak to výsledkově vypadá. V úvodním zápase jsme se chvíli přetahovali v prvním setu o výsledek, nakonec jsme koncovku zvládli 25:23. Další sety jsme soupeře přehrávali podáním a důraznou hrou na síti a nakonec poměrně jasné vítězství 3:0.
Ve druhém utkání začaly hrát svou roli emoce. Soupeř, který je ohrožen sestupem praktikoval taktiku dohadování se s rozhodčími a provokacemi našich hráček ale i zlepšenou hrou ve všech herních činnostech. Po našem vyhraném prvním setu jsme na chvíli podlehli této taktice a prohráli druhý set. Potom se však naše děvčata zdravě nabudila a nedala soupeřkám žádnou šanci na úspěch. Takže 3:1 a stále držíme krásné 2.místo.

Sestava: Ácsová, Beranová, Bojčevová, Demuthová, Hýblová A., Hýblová M., Jindřichová, Plíhalová, Strzepková E., Strzepková L.