Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Rumburk - TJ Turnov

12. 2. 2014

V sobotu jsme na domácí půdě hostily protihráčky z Turnova. Super atmosféru nám zajišťovali fanoušci a naše družstvo kluků. První zápas jsme se soupeřkami docela válčily a přizpůsobily se jejich hře. Prohrály jsme jeden set, který jsme si v koncovce dlouhou výměnou srovnaly na 24:24, ale hned na to jsme udělaly dvě vlastní chyby (útok do sítě a puštěné eso) a tím jsme si první zápas o set prodloužily. Zbylé dva jsme sice vyhrály, ale náš výkon nebyl přesvědčivý. Hlavní bylo, získat tři body, což se nám povedlo.

Hlavní sestava : N - Nováková, U - Pifková, B - Plíhalová, Jindřichová, S - Dopitová, Jindrová N., Libero - Špačková

Druhý zápas byl naopak docela jednoduchý, žádný ze tří vyhraných setů nebyl víc než 16 bodů. Do koncovek dostaly opět šanci mladé hráčky, které to s přehledem zvládly. Soupeřky zhoršily příjem a dělaly více nevynucených chyb. Máme další tři body za výhru 3:0.

Hlavní sestava : N - Nováková (Hýblová M.), U - Pifková, B - Jindřichová, Svobodová, S - Dopitová, Jindrová N. (Hýblová M.) , libero - Špačková