Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Rumburk - Spartak Děčín

25. 2. 2015

Po dvou předešlých zápasech, kde jsme se potýkaly se zraněními (hráček ze základu), jsme opět bodovaly se soupeřem z vrchní části tabulky. Hostily jsme na domácí palubovce soupeřky z Děčína. I když byly ve slabší sestavě než na dvojzápase u nich, uměly nás potrápit. Nejvíce nám dělala problémy jak v obraně na síti, tak v poli středová hráčka, která zahrála v obou zápasech s velkým přehledem na útoku. V prvním zápase jsme si nechaly utéct šanci. Vítězstvím ve čtvrtém setu jsme vyrovnaly na 2:2. V pátém setu jsme vedly 11:5, pak ale přišla chyba na podání, tři esa, zkažený útok. To nás stálo téměř jasné dva body. Rozhodlo se až za stavu 18:16 ve prospěch soupeřek.

Hlavní sestava: N-Hýblová M., U - Skružná, S - Jindrová, Jurková, B - Jindřichová, Plíhalová, libero - Špačková

Střídaly: Pifková, Jindrová A., Hýblová A., Petroušková, Nováková (zranění)

Druhý zápas trenér pozměnil sestavu, přesto byl v podobném scénáři jako první. Do vedení jsme se dostaly až ve třetím setu, který jsme vybojovaly 28:26. V tomto okamžiku přišel zlom. I když se soupeřky bránily, my i čtvrtý zápas dotáhly do vítězného konce a vydřely si tak 3 body.

Hlavní sestava: N- Jindrová A., U - Skružná, S - Jindrová N., Hýblová A., B - Jindřichová, Jurková, libero - Pifková

Střídaly: Plíhalová, Hýblová M., Petroušková, Špačková

Nečekané, ale pěkné 4 body, díky kterým jsme se dotáhly na Střešovice! Udržet se ve 2.lize - cíl splněn. yes