Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Rumburk - Mnichovo Hradiště 5.10.2013

6. 10. 2013

V sobotu se odehrál další dvojzápas žen, a to v domácím prostředím, kde jsme se střídaly s družstvem mužů, kteří zajišťovali ještě s dalšími fanoušky báječnou atmosféru. Nechybělo ani naše kavárnové zázemí . Do prvního zápasu jsme skočily s chutí vyhrát. Vytlačily jsme soupeřky dobrým servisem, tím jsme znemožnily útoky středem přes nejlepší hráčku. My jsme příjmaly velmi dobře a často jsme s přehledem procházely středem. Byly jsme ve vedení 2:0 na sety. Ve třetím setu jsme však povadly, zhoršily jsme příjem, náhry byly daleko a začaly jsme dělat více nevynucených chyb. O první zápase se rozhodovalo až v pátem setu, kdy nám soupeřky utekly hned 6-ti bodovým náskokem, který jsme už nezvládly dotáhnout. První zápas skončil pro nás prohrou 3:2.

O průběhu druhého zápasu se rozhodlo v prvním setu, kdy jsme vyhrály až 29:27. Tím jsme získaly více sebevědomí, opět jsme zlepšily příjem a celý druhý zápas byl v naší režii. Vyhrály jsme 3:0. Alespoň 4 body dobré.