Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Rumburk - Mělník

14. 12. 2014

Podzimní část sezóny je za námi, byla velmi náročná a dlouhá. Po pár zápasech nás opustily dvě hráčky a náš "kádr" zřídl, nebylo jednoduché dohrát ve zdraví sezónu. Občas se sem tam objevila nemoc a zranění. Přesto jsme se s tím popraly velmi statečně, semkly jsme se jako parta, a dokázaly úspěšně zakončit. Při posledním dvojzápase jsme doma hostily Mělník, který okupoval čtvrté místo v tabulce. Jak je zřejmé z předchozích dvou zápasů, umíme tyto silné týmy pěkně potrápit, a to se nám povedlo i právě tuto sobotu. První zápas se nám opět dařil servis. Přesto, že měly soupeřky horší příjem, nahrávka směřovala na hlavní kůl, kde byla na postu smečařky nejsilnější a nejvyšší hráčka. Ta nás trápila útokem po lajně a dlouhé diagonále. Brzy jsme ale postavily dobrou obranu v poli a posbíraly spoustu míčů. Kolikrát jsme vyškrábly ztracený míč, bojovaly jsme o každý bod. Jen ve druhém setu nás soupeřky nepustily ke hře a vyhrály 25:14. Jinak jsme první, třetí a čtvrtý set zvládly koncovky na jedničku a vybojovaly si tak parádní 3 body. yes

Hlavní sestava: N- Nováková, U- Jurková, S- Jindrová N., Skružná, B- Jindřichová, Plíhalová, libero - Špačková

Střídaly: Pifková, Jindrová A., Hýblová M., Hýblová A.

Druhý zápas se ukázal se stejným scénářem, jako víceméně ve všech předchozích zápasech. Je vidět, že nám chybí fyzička a vždy ve druhém utkání dojdou síly. V prvním setu jsme soupeřky naposledy hodně potrápily a vyhrály jsme 25:15. Zbylé tři sety se míchalo se sestavou, měnila se nahrávka, blok a smeč, ale všechny už byly ve prospěch soupeřek.

Hlavní sestava: N-Hýblová M., U- Skružná, S- Jindrová N., Hýblová A., B- Jindřichová, Jurková, libero - Špačková

Střídaly: Pifková, Jindrová A., Nováková, Plíhalová

Se sezónou jsme se společně v hojném počtu rozloučily v restauraci, kde jsme oslavily velmi úspěšné zvládnutí odehrané polovičky. Trenérovi a všem hráčkám patří velká pochvala za to, že to zvládly na jedničku po stránce psychické i fyzické. A samozřejmě velký dík fanouškům, kteří nás chodí pravidelně povzbuzovat na domácí zápasy. smileyyes