Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Rumburk - Liberec

4. 11. 2014

V sobotu 1.11.2014 jsme doma hostily soupeřky z Liberce. Ani domácí prostředí a fanoušci nás nedovedly k vítěznému utkání. Ačkoli jsme hrály po celou dobu vyrovnaně, v koncovce jsme vždy polevily a těsně prohrály. Jeden set jsme vybojovaly, ale hlavně čtvrtý set jsme si nechaly utéct a doháněly ho až na poslední chvíli, což byla škoda, pátý set bývá o štěstí a nám by se každý bodík hodil. První zápas jsme prohrály 1:3.

Do druhého zápasu jsme naskočily se stejným nasazením. Opět jsme vyhrály až třetí set, kdy nám svitla naděje. Ve čtvrtém setu nám ale odešel příjem a podávající hráčka si na nás "smlsla". Tento set byl poslední a víceméně odevzdaný. Druhý zápas jsme prohrály také 1:3.

Hráčky: Jindřichová V., Jindrová N., Jindrová A., Hýblová M., Hýblová A., Pifková R., Krčálová K., Jurková K., Skružná M., Plíhalová M., Špačková J.