Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Rumburk - Bižuterie JBC "A"

24. 2. 2014

V sobotu 22.2.2014 jsme odehrály dvojutkání v domácím prostředí, a to se soupeřem z Jablonce, Bižuterií "A".

V prvním zápase soupeřky kladly odpor pouze v první setu, kde si daly dohromady 19 bodů. Zbylé dva sety byly jednoznačně pro nás. Dařil se nám servis, na útoku jsme byly velmi jisté a vyhrály jsme 3:0.

Ve druhém zápase jsme soupeřky zatlačily podáním a od soupeřek šly většinou útoky zadarmo, tudíž jsme si mohly z pěkného příjmu dovolit rychlou hru. První dva sety byly jako na střelnici. Do třetího setu trenér pozměnil sestavu a na hřiště postavil tři mladé hráčky, místo těch zkušených. Na hřišti to byl jeden veliký zmatek. Začaly jsme si sobě navzájem překážet, kazily jsme míče, které se daly lehce uhrát. Nedovolily jsme mladým hráčkám se prosadit. Zbytečně jsme riskovaly a soupěřky nám ujely na rozdíl asi osmi bodů. Snažily jsme se bodový náskok dotáhnout, ale šlo to těžko. Do koncovky jsme to nestihly a prohrály těsně 25:23. Na poslední set zůstala jen jedna z mladých hráček, a to nahravačka. Na hřišti jsme se i po psychické stránce srovnaly a čtvrtý set jsme opět s přehledem vyhrály 25:14. Druhý zápas jsme vyhrály 3:1.