Jdi na obsah Jdi na menu

Rumburk a Děčín - Tatran Střešovice

V sobotu 26. 1. 2019 jsme hostili dalšího pražského soupeře, a to Tatran Střešovice. Věděli jsme, že jde o houževnatého soupeře s vynikající obranou, ale oba zápasy předčili naše očekávání. Čekala nás pětisetová bitva se spoustou dlouhých výměn, kdy soupeř odolával našemu tvrdému útoku a velice často bodoval z podání. Po dvou hodinách jsme podlehli v pátém setu 15:13.

Ve druhém zápase jsme vedli 2:0 na sety jako na Žižkově, ale soupeř nás opět dotáhnul nepříjemným servisem, vynikající hrou v poli a chytrou hrou na síti. Rozhodující pátý set už jsme si nenechali vzít a po vítězství 15:10 jsme se se Střešovicemi bodově podělili.

Oba zápasy byly velmi fyzicky i psychicky náročné pro oba týmy a diváci viděli oboustranně výborný volejbal.

Sestava: Ácsová, Bojčevová, Beranová, Benešová, Hýblová A., Jindřichová, Plíhalová, Demuthová, Strzepková E., Strzepková L.