Jdi na obsah Jdi na menu

Děčín Rumburk - Žižkov 13. 10. 2018

15. 10. 2018

V sobotu 13. 10. 2018 jsme hostili doma Sokol Žižkov. Tým, který loni skončil v tabulce těsně za námi je též známý svou výbornou hrou v poli. Věděli jsme, že nemůžeme připustit dlouhé výměny a soustředili jsme se na dobrou přihrávku, což se podařilo a soupeř podlehl celkem hladce díky našemu výbornému příjmu, nahrávce a od toho se vyvíjejícího se razantního útoku. (3:0)

Druhý zápas jsme při vedení 2:0 na sety lehce podcenili a prohráli 3. set. Ani ve 4.setu se nedařilo a prohrávali jsme v koncovce 13:19. Tým však ukázal svoji psychickou odolnost a stejně tak jako v Mělníku jsme zvládli i koncovku 4.setu a zvítězili 3:1. Zatím 11 bodů, jako 1. a 2. v tabulce a na skóre celkové 3.místo.

Sestava: Jindřichová, Beranová, Bojčevová, Demuthová, Ácsová, Strzepková E., Strzepková L., Hýblová A., Hýblová M., Plíhalová, Jindrová - Benešová