Jdi na obsah Jdi na menu

Chabařovice - TJ Rumburk

10. 12. 2014

V sobotu 6.12.2014 jsme zavítaly na Chabařovic na předposlední dvojzápas. Chabařovice jsou suverénně na prvním místě 2.ligy. Využily jsme jejich oslabené sestavy (zraněná hráčka K. Bláhová) a do zápasu skočily s tím, že není co ztratit. Důležité bylo vybojovat alespoň nějaký set. My na tom se sestavou taky nebyly moc slavně, nám pro změnu chyběla K.Jurková, zraněná Hýblová A. a na střídačce jsme tedy měly pouze dvě nahrávačky. S tím jsme se ale popraly a první zápas jsme protihráčky velmi potrápily. První set jsme vyhrály, další dva prohrály a ve čtvrtém setu jsme jsme vybojovaly vítězství až "na poslední chvíli". I když jsme měly velmi slušný náskok, a to 24:16, vyhrály jsme až 28:26. V pátém setu nám ale soupeřky ujely, potrápily nás servisem a my nesložily žádný útok. Prohrály jsme tedy 15:9. Přesto jsme rády za nečekaný jeden bod. yes

Hlavní sestava: N- Nováková, U- Pifková, S- Jindrová N., Skružná, B- Jindřichová, Plíhalová, libero - Špačková

Střídaly: Hýblová M., Hýblová A., Jindrová A.

Ve druhém zápasu nám po náročné pětisetové bitvě došly síly a jelikož nebyla možnost střídání, změna v sestavě byla pouze na nahrávce. Jediná změna, co se dala udělat, byla vrátit do hry na nahrávku Novákovou. Na hřišti jsme se trápily a soupeřky nás lehce přehrály 3:0.

Hlavní sestava: N- Hýblová M., U- Pifková, S- Jindrová N., Skružná, B- Jindřichová, Plíhalová, libero - Špačková

Střídaly: Hýblová A., Nováková, Jindrová A.