Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stap Vilémov

5. 10. 2014

 V současné době patří naše společnost mezi největší evropské výrobce elastických, neelastických stuhařských výrobků a zdrhovadel. Vyrábíme na nejmodernějších stavech firmy Jakob Müller ve 2 závodech, a to ve Vilémově, kde je současně sídlo společnosti, a ve Velkém Šenově. Celková kapacita výroby je přes 200 mil. metrů za rok.

Akciová společnost STAP je certifikována společností CQS podle norem řady ISO 9001 a ISO 14001. V systému managementu kvality je uplatňován procesní přístup, který je jedním ze základních principů těchto norem. Veškeré procesy jsou cíleně orientovány na zvyšování spokojenosti zákazníků plněním jejich požadavků. V současné době se snažíme začlenit do procesů i požadavky normy ISO/TS 16949 s cílem dosažení této certifikace v brzké době.

Mezi naše klienty patří zejména firmy v automobilovém, elektrotechnickém, stavebním, oděvním a obuvnickém průmyslu, zdravotnictví a velkoobchody textilní galanterie. V současné době jsme jedna z posledních firem v Evropě, vyrábějící klasické žakarové stuhy, určené zejména pro lidové kroje, či jiné dekorativní účely.
Naše výrobky prodáváme do celé Evropské unie a ostatních evropských států, dále pak do USA, jižní Ameriky, Japonska a Ruska.

internetové stránky: http://www.stap.cz/